Leib

Eesti rukki- ehk must leib on meie toidulaua üks uhkus. Kümme aastat tagasi hakkasime puuküttega ahjus ise katsetama ja sellest ajast oleme leiva küpsetamisse sõltuvusse jäänud. Igal tegijal on oma leiva maitse ja käekiri. Kummardus kõigile, kes meie esiemade kombe kohaselt jätkavad aega ja vaeva nõudvat juuretisega leiva küpsetamist.. Lugupidamine ka neile, kes meie maitsed välismaal tuntuks on teinud. Meie oleme jätkanud traditsioone omal moel, katsetades ise ja õppides teistelt.

Meie Leivad

Meie bränd on „Hea tuju leib“, mille koostises on täistera rukkijahu, rukkikroovijahu, rukkilinnasejahu, juuretis, suhkur, sool ja erinevad seemned, vormide määrimiseks kasutame võid (veganeile õli). Kilohind 6.-

Sama koostisega kuid seemneteta leib on “Mõnusa päeva leib“, Kilohind 5.-

Eritellimuse peale oleme valmis tegema suhkru- ja laktoosivaba leiba.
Müüme käsitööleiba leivakojas, Nõva poes, Haapsalu OTTi poes ja laatadel. Neljapäeviti Haapsalu turul ja erinevatel laatadel.

Meie maskott leiva logo modell on nüüdseks parematele jahimaadele lahkunud mops Šeff. Ta oli hingelt suur, ammendamatu armastuse ja rõõmu allikas tervele perele 12 aasta jooksul.

Leiva Tellimine

Kui soovid meie leiba tellida enda ürituseks või lihtsalt panete kollektiiviga tellimuse kokku, siis alates kümnest leivast toome need ka kohale. Saada sõnum või helista Merikesele 5289264.

Kollektiivtellimusena toome leiva kohale ka Tallinnasse ja Keilasse.

Leib on teema, millest võiks rääkida tunde, kuid pildid räägivad ehk pareminigi: